• matzeva b 02
  • matzeva b 01
  • matzeva b 04
  • matzeva b 03

Organizatorzy projektu

Fundacja From the Depths

From the Depths stworzono aby wybudować pomost łączący przeszłość z przyszłością. Chociaż przeszłość to trudny i mroczy czas, nie można o niej zapominać – należy czerpać z niej naukę, by budować lepszą przyszłość. 

Celem naszej organizacji jest zachowanie pamięci o Holokauście i utrwalenie imion tych, których brutalnie zamordowano w ciemnych czasach Zagłady. Chcemy nieprzerwanie przemawiać do kolejnych pokoleń Ocalonych.  
 
„From the Depths” współpracuje z ocalonymi z Holokaustu z całego świata oraz z żydowskimi społecznościami, szczególnie z Europy Wschodniej.

Organizację „From the Depths” założyli spadkobiercy ocalonych z Holokaustu w trosce o zachowanie pamięci o ich rodzicach, dziadach i pradziadach.  
 
Założyciel i dyrektor serwisu Jonny Daniels współpracuje z wieloma organizacjami non-profit i rządami wielu krajów, a także z różnymi osobistościami ze świata mediów w celu promowania i nagłaśniania różnych prowadzonych kampanii. 

Organizacja „From the Depths” jest wyjątkowa ze względu na swoje podejście do wspominania i upamiętniania Holokaustu. Organizując przełomowe wydarzenia i inicjatywy na całym świecie, sięgamy do przeszłości, by budować przyszłość z pełną świadomością tego, że w tak istotnym zadaniu nie możemy sobie pozwolić na działania połowiczne.

 

Organizatorzy Projektu Matzeva

 

Pomysłodawca i szef projektu Matzeva

Jonny Daniels

Koordynatorzy Projektu

Lena Klaudel

Robert Skorupa

Koordynator Projektu ds. dokumentacji

Magdalena Trznadel-Wawrzykowska

Szef Rady Naukowej Projektu Matzeva

prof. Marek E. Jasinski

NTNU Instytut Studiów Historycznych

 

 

 

Projekt Matzewa
tel. +48 501 183 871
e-mail info@matzeva.org

Copyright © 2014 Matzeva.org Wszelkie prawa zastrzeżone.